Εκδήλωση με θέμα τις νέες τεχνολογίες

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 19 Μαΐου 2019 η εκδήλωση με θέμα: «City Branding – Smart City – Ενεργειακές Κοινότητες – Internet of Things».

Είμαστε μια ομάδα από Νέους Ανθρώπους, με γνώσεις, με όρεξη για δουλειά, με πείσμα να αγωνιστούμε για ένα καλύτερο αύριο.

Όραμά μας να συμβάλλουμε στην μετατροπή του Δήμου μας σε έναν Όμορφο και Σύγχρονο Δήμο, την Ιεράπετρα σε μια σύγχρονη ευρωπαϊκή πόλη.

Θέλουμε να δημιουργήσουμε τις συνθήκες εκείνες που θα κάνουν τον τόπο μας ελκυστικό για να ζεις, να εργάζεσαι, να επισκέπτεσαι και να διατυμπανίζουμε με περηφάνια σε όλο τον κόσμο ότι είμαστε Γεραπετρίτες!

Ευχαριστούμε τον Αντώνη Πετρά για την ευκαιρία που μας έδωσε να γνωριστούμε, να συνεργαστούμε, να διαφωνήσουμε, αλλά κυρίως να συνθέσουμε ένα κοινό όραμα για τον Δήμο μας!